NAPSALI O NÁS

facebook

 

Kontakty:

Zábavní Centrum Černý Most (Garáže 3NP)
Chlumecká 8,
198 19 Praha 9

tel : 281 916 188
fax : 281 916 189
info@kartareal.cz


Otevírací doba:

Po - Čt  14:00-22:00 
14:00-23:00
So  12:00-23:00
Ne 12:00-22:00

Vážení zákazníci,

  Provoz motokár na Černém Mostě je ukončen.

 

  Od srpna 2012 fungujeme téměř v centru Prahy na Žižkově na Praze 3, Olšanské ulici 6 (podzemní garáže vedle budovy O2). Navíc se svezete na nejvýkonnějších motokárách v Praze s motory Subaru 270ccm bez omezovačů... Pro řidiče je rozlehlý parking zdarma.

 
Váš KartAreal

Motokárová půjčovna Kartareal v CČM

Tentokrát jsme v našem seriálu o motokárových půjčovnách zavítali do pražského Kartarealu, který se nachází v těsné blízkosti nakupního centra CČM – Centrum Černý Most.

Půjčovna se nachází ve třetím podlaží nadzemních garáží mezi CČM a obchodním domem IKEA. První místo, které jsme návštívili, byl plně vybavený Sportbar. Je zde možné zorganizovat vše od drobného občerstvení až po raut. Doprovodný program je možný rozšířit i o sledování velkoplošné projekce. Výzdoba se nesla v čistě motoristickém duchu, takže jsme se záhy cítili jako doma. Z baru je přímý výhled na přilehlou trať, kam jsme se po pár minutách vydali.

I přes to, že tento článek vznikal v urputných mrazech, nebyl to až tak velký problém. V Kartarealu nás totiž ihned vybavili kombinézami s flísem a zimními rukavicemi, a to zcela zdarma! A tato služba je samozřejmě k dispozici všem jezdcům Kartarealu. Dle mého názoru naprosto ojedinělý jev. Jelikož o zahřátí jezdců se staraly overaly, větší starosti mi dělala přilnavost pneumatik. Ovšem díky tomu, že řada strojů je obuta do závodních pneumatik, nebyl zhruba po třech kolech s přilnavostí větší problém. Na správné adhezi se jistě podepsal i povrch, který je spíše hrubší a v zatáčkách řádně pogumovaný. Celá trať měří přes 500 metrů a tvoří ji 23 zatáček (12 levých a 11 pravých) a 6 rovinek v délce 30 až 40 m. Šířka trati je v rozmezí 3 až 7 metrů a to znamená, že předjíždění je třeba správně načasovat, protože v některých usecích je pořádně těsno. O dobrou viditelnost se stará zářivkové osvětlení. O to, abyste si udělali přehled, jaké jste dosahovali časy, se stará automatická časomíra.

Další kapitolou jsou motokáry. V Kartarealu máte možnost změřit své síly na německých podvozcích MATTER, které jsou osazeny čtyřtaktovými dvoustovkami Honda. V kombinaci s měkkými pneumatikami vcelku solidní náčiní. Příjemným překvapením byl účinek brzd, které opravdu razantně brzdily. Motokáry je samozřejmě možné přizpůsobit i juniorům. Další zajímavostí Kartarealu je dvojmístná motokára, ve které můžete povozit za odměnu své ratolesti a za trest třeba tchýni. Možností je celá řada.

Za deset minut jízdy zaplatíte 200 Kč, kterých Vám v tomto případě nemusí být líto. Díky tomu, že Kartareal je v těsné blízkosti CČM, můžete zde zažít vcelku pěkné odpoledne. Když vás motokáry přestanou bavit, můžete se zajít protáhnout do fitness centra nebo zaplavat do bazénu. V kině si určitě v jednom z osmi sálů vyberete film dle svého gusta. Více informací a fotografíí můžete nalézt na internetové adrese www.kartareal.cz . Otevírací doba je pondělí až čtvrtek od 14 do 22 hodin, v pátek od 14 do 23 hodin, v sobotu od 12 do 23 hodin a v neděli od 12 do 22 hodin. V případě, že byste měli zájem ve větším počtu navštívit Kartareal v jinou dobu, je možné se s provozovateli dohodnout.

Závěrem bych Vás rád do Kartarealu pozval a popřál Vám mnoho příjemných okamžiků za volantem motokár.

Kartareal - Chlumecká 8, Praha 9

Telefon:+420 281 916 188

+420 605 048 245

Mail: info@kartareal.cz