VINNÝ LÍSTEK

facebook

 

Kontakty:

Zábavní Centrum Černý Most (Garáže 3NP)
Chlumecká 8,
198 19 Praha 9

tel : 281 916 188
fax : 281 916 189
info@kartareal.cz


Otevírací doba:

Po - Čt  14:00-22:00 
14:00-23:00
So  12:00-23:00
Ne 12:00-22:00

Vážení zákazníci,

  Provoz motokár na Černém Mostě je ukončen.

 

  Od srpna 2012 fungujeme téměř v centru Prahy na Žižkově na Praze 3, Olšanské ulici 6 (podzemní garáže vedle budovy O2). Navíc se svezete na nejvýkonnějších motokárách v Praze s motory Subaru 270ccm bez omezovačů... Pro řidiče je rozlehlý parking zdarma.

 
Váš KartAreal

Výběr z hlavního sotrimentu :

MONTES CABERNET SAUVIGNON

Druh:  Červené suché
Výrobce: Montes
Země: Chile
Oblast: Colchagua Valley
Klasifikace: Colchagua Valley DO
Odrůda: 85% Cabernet Sauvignon, 15% Merlot
Servis: 17 - 19°C
Archivace 5 - 10 let

 • Elegantní víno intenzivní rubínově červené barvy s aroma po karamelu, skořici a náznaky máty. Hlavním charakterem vína však stále zůstává jeho ovocnost s patrným černým rybízem, jahodami, s náznakem višní a čokolády. Má pevné tělo s ovocnými a příjemnými tříslovinami. Prodloužený a silný konec. Vhodné ke skladování (5-10 let).

MONTES CHARDONNAY

Druh:  Bílé suché
Výrobce: Montes
Země: Chile
Oblast:  Curicó Valley
Klasifikace:  Curicó Valley DO
Odrůda: 100% Chardonnay
Servis: 10 - 12°C
Skladování: 2 roky

 • Toto víno kvasilo ze 60% v sudech a ze 40% v nerezových tancích. U poloviny množství vína proběhlo jablečno-mléčné kvašení při kontrolované teplotě, aby byly zachovány ovocné vůně. Víno má světle zlatavou barvu se zelenkavými nádechy, ve vůni se mísí máslové tóny s vanilkou a tropickým ovocem (banány). Svěží ovocité víno s dobrým tělem a vyvážením, v ústech komplexní a smetanové s příjemným a elegantním koncem.

MONTES SAUVIGNON BLANC   

Druh: Bílé suché
Výrobce:  Montes
Země: Chile
Oblast: Casablanca Valley
Klasifikace:  Casablanca Valley DO
Odrůda:  100% Sauvignon Blanc
Servis: 10 - 12°C
Skladování: 2 roky

 • Kvašení vybraných hroznů probíhá 100% v nerezových tancích, čímž víno získalo světle žlutou barvu. Velmi příjemné aroma exotického ovoce a citrónové trávy díky chladnému klimatu údolí Casablanca. Svěží a čerstvá chuť v ústech zaujme zejména ty, kteří si rádi vychutnají Sauvignon Blanc bez příchutí získaných zráním na novém dubovém dřevě. Jeho svěžest je nejlepší vychutnat hned v mládí tohoto vína.

MONTES MERLOT

Druh: Červené suché
Výrobce: Montes
Země: Chile
Oblast: Colchagua Valley  
Klasifikace:  Colchagua Valley D.O. 
Odrůda:  85% Merlot, 15% Cabernet Sauvignon
Servis:  17 - 19°C
Skladování: 1 - 6 let

  • Mladý Merlot, který zrál šest měsíců v amerických dubových sudech. Aby bylo dosaženo lepšího spojení s dubem, rozhodl se ho Aurelio Montes spojit s 15% Cabernetu Sauvignon.
  • Víno vyjadřuje ovocitý charakter s jasnými znaky malin a nádechem ostružin, v příjemné kombinaci s typickou kořenitostí po černém pepři. Přítomnost dubu je patrná, ale pouze na takové úrovni, aby ovocnost zůstala základním prvkem vína. Příjemná vyváženost tříslovin a kyselosti, s přátelským a jemným koncem.

   FINCA ANTIGUA Crianza    

   Druh: Červené suché 
   Výrobce: Martínez Bujanda
   Země: Španělsko
   Oblast:  La Mancha
   Klasifikace: La Mancha DO 
   Odrůda:  60% Tempranillo, 20% Cabernet Sauvignon,
   20% Merlot
   Servis: 16 - 18°C
   Skladování: 3 - 6 let

   • Fermentace probíhá v nerezových tancích s kontrolovanou teplotou, macerace probíhá 14 dní. Zrání po dobu 12 měsíců v amerických a francouzských dubových sudech.
   • Víno třpytivé višňové barvy s temně červeným okrajem. Intenzivní aroma kombinující v sobě vůně červeného ovoce s vůněmi z nových dubových sudů, s tóny pražené kávy a cedrového dřeva. Kulaté a hřejivé víno se sametovým dotykem, konec je lahodný díky skvěle vyvážené struktuře tříslovin z hroznů a dřeva. Chuť zůstává dlouho po polknutí.
   • Výborně se hodí k silným polosuchým sýrům a díky své hladkosti také k bílým tučným nebo tmavým netučným masům.

   FINCA ANTIGUA Cabernet    

   Druh: Červené suché
   Výrobce: Martínez Bujanda
   Země: Španělsko
   Oblast: La Mancha
   Klasifikace:  La Mancha DO
   Odrůda: 100% Cabernet Sauvignon
   Servis:  14 - 16°C
   Skladování:  2 - 5 let

   • Fermentace probíhá v nerezových tancích s kontrolovanou teplotou, macerace probíhá 12 dní. Zrání po dobu 6 měsíců v nových amerických sudech.
   • Barva vína je temně červené barvy s čistými a třpytivými odlesky. Aroma je intenzivní, převážně s tóny zeleného čaje a rozmarýnu společně s kořením jako kmín a anýz. Zrání v sudech dodalo zároveň náznak vanilky a kouřový nádech. V chuti je dominantní začátek mírné kyselosti, která nepřebíjí alkoholové tóny. Kulaté víno se snadno rozeznatelným charakterem Cabernetu a dlouhým a příjemným koncem díky vyzrálým tříslovinám.
   • Hodí se ke kozím a ovčím sýrům, zároveň díky své kyselosti k tučným rybám a červeným masům.

   FINCA ANTIGUA White    

   Druh: Bílé suché
   Výrobce: Martínez Bujanda
   Země: Španělsko
   Oblast: La Mancha
   Klasifikace:  La Mancha DO
   Odrůda: 100% Viura
   Servis:  6 - 8°C
   Skladování:  1 - 3 roky

   • Toto svěží, elegantní víno je čistým vyjádřením odrůdy Viura, sklizené v posledním záříjovém týdnu. Fermentace a macerace probíhala v nerezových tancích při kontrolované teplotě po dobu 32 dní. Následovala tříměsíční zrání na kvasinkách s pravidelnou batonáží (1x týdně). Výsledné víno má citrónově žlutou barvu se smaragdově zelenkavými náznaky a vydatnými glycerolovými slzami. Čisté a příjemné celkové vydatné aroma, v němž jsou patrné náznaky meruněk, broskví, hrušek, společně s fenyklem a bílými květinami jako je jasmín a heřmánek. Lze vypozorovat lehký dotek čerstvě posekané trávy a lehká kouřovost. Uhlazený a sametový nástup v ústech vede ke skvělé struktuře tohoto vína. Vyvážená kyselinka mu dodává svěžest a anergii. Přijemné a chutné víno s ovocnou dochutí a zpětným vydatnějším připomenutím aromatické složky, zejména fenyklu a anýzu. Skvělé kombinovat s mořskými plody, bílými rybami, paellou, gratinovaným těstovinám či bílému masu.

   FINCA ANTIGUA Tempranillo    

   Druh: Červené suché
   Výrobce: Martínez Bujanda
   Země: Španělsko
   Oblast: La Mancha
   Klasifikace:  La Mancha DO
   Odrůda: 100% Tempranillo
   Servis:  14 - 16°C
   Skladování:  1 - 3 roky

   • Fermentace probíhá v nerezových tancích s kontrolovanou teplotou, macerace probíhá 13 dní. Zrání po dobu 6 měsíců v nových amerických sudech. Víno intensivní višňové barvy s fialkovými tóny. Intenzivní aroma zobrazuje borůvky a červené ovoce v kombinaci s tóny získanými z nových amerických sudů-podobající se kakau a pražené kávě. V chuti je příjemné vyvážení alkoholu a kyselosti, díky zrání v sudech se rozvinula jemná struktura tříslovin. Skvěle se hodí k těstovinám, rýži a bílým masům.