POSLEDNÍ NOVINKY

facebook

 

Kontakty:

Zábavní Centrum Černý Most (Garáže 3NP)
Chlumecká 8,
198 19 Praha 9

tel : 281 916 188
fax : 281 916 189
info@kartareal.cz


Otevírací doba:

Po - Čt  14:00-22:00 
14:00-23:00
So  12:00-23:00
Ne 12:00-22:00

Vážení zákazníci,

  Provoz motokár na Černém Mostě je ukončen.

 

  Od srpna 2012 fungujeme téměř v centru Prahy na Žižkově na Praze 3, Olšanské ulici 6 (podzemní garáže vedle budovy O2). Navíc se svezete na nejvýkonnějších motokárách v Praze s motory Subaru 270ccm bez omezovačů... Pro řidiče je rozlehlý parking zdarma.

 
Váš KartAreal

Pro nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili několik změn a úprav, které Vám jistě zpříjemní chvilky strávené v našem areálu.

2010 léto 

Nové motokáry s konstrukcí rámu vycházející z profesionálních motokár. Tyto rámy zajišťují lepší stabilitu a trakci, mají lehčí a přesnější řízení a dosahují lepších časů.

2009 jaro/léto 

Pro rychlé jezdce možnost získání licence na silné motokáry s motory HONDA GX270 o výkonu 9,5HP a bez omezovačů.

2008 jaro/léto 

Máme pro Vás připraveny nové a výkonnější motory SUBARU EX21 s rozvodem OHC nabízející vyšší výkon 7HP a lepší průběh kroutícího momentu. Navíc tyto motory nejsou vybaveny omezovačem otáček. Více info o motorech Subaru zde...

2007 léto 

Pro rychlé jezdce jsme přichystali rychlé motokáry se silným motorem Honda GX270 - o výkonu 9,5HP. Jízda na této motokáře je možná na základě získání "licence". Licenci je možné získat po zajetí jednoho kola na naší dráze v čase pod 46 vteřin včetně s motokárou vybavenou motorem Subaru EX21. Zároveň musí být jezdec starší 15ti let.

2006/2007

Digitální časomíra s přesností na tisícinu vteřiny je nyní zobrazována i na projekci u dráhy čitelnou pro závodící jezdce. Aby stroje pro závodníky byli co nejvíce srovnatelné, tak jsme pro Vás připravili nově zrenovované motokáry vybavené novými motory Honda GX200.

Kapacita našeho SportBaru je nyní rozšířena, původní židle byly vyměněny za pohodlné dřevěné s polstrem a na plátně můžete sledovat jeden z mnoha programů digitální satelitní televize. Můžete také využít upravenou přilehlou zahrádku s kapacitou rozšiřitelnou až na 120 míst. Naše prostory lze libovolně přizpůsobit, aby co nejvíce vyhovovaly Vašim představám.

Na Vaše přání zajistíme pro Vaši společnost program "šitý přímo na míru". Např. novinkou je zajištěni řízené degustace špičkových vín z celého světa za přítomnosti sommeliéra, dále můžeme zajistit vystoupení různých umělců, živé kapely, kouzelníka... 

Dvoumístná motokára !!!

doublekaraaChcete, aby i Vaše ratolest poznala co je rychlost a adrenalin a ještě nemůže samostatně jezdit? I toto pro nás není problém! Pro tuto příležitost máme pro Vás jako jediní v Čechách připravenu dvousedadlovou motokáru a tak nic nebrání, aby spolu s Vámi prožil zážitek z jízdy ještě někdo druhý jako Váš spolujezdec. Pokud se necítíte na to být v roli řidiče, naše obsluha se o Vaši ratolest postará a bezpečně ji proveze po naší dráze...

Spolujezdec sedí poněkud výše nad řidičem, což mu umožňuje plný rozhled a požitek při maximální bezpečnosti. Aby byla spolujezdci zajištěna optimální ochrana před možným úrazem, nabízíme kromě ochranné přilby ještě nový jistící systém, kdy je spolujezdec jištěn bezpečnostním pásem a ochranným rámem.