NĚCO O NÁS

facebook

 

Kontakty:

Zábavní Centrum Černý Most (Garáže 3NP)
Chlumecká 8,
198 19 Praha 9

tel : 281 916 188
fax : 281 916 189
info@kartareal.cz


Otevírací doba:

Po - Čt  14:00-22:00 
14:00-23:00
So  12:00-23:00
Ne 12:00-22:00

Vážení zákazníci,

  Provoz motokár na Černém Mostě je ukončen.

 

  Od srpna 2012 fungujeme téměř v centru Prahy na Žižkově na Praze 3, Olšanské ulici 6 (podzemní garáže vedle budovy O2). Navíc se svezete na nejvýkonnějších motokárách v Praze s motory Subaru 270ccm bez omezovačů... Pro řidiče je rozlehlý parking zdarma.

 
Váš KartAreal

KartAreal

Jsme pro Vás otevřeli v dubnu 2004 jako první indoordráhu v Praze začleněnou do komplexu nákupního a zábavního centra na Černém Mostě. Rozšiřujeme již tak rozvinuté centrum zábavy a nákupů o další možnost výběru, kde dnešní náročný zákazník bude trávit svůj volný čas bez zbytečného cestování ať v automobilu či městské dopravě. Může tak ušetřený čas plně věnovat zábavě a na místě si vybrat jaký druhy zábavy zvolí či vzájemně kombinovat soubory nabízených služeb. Současně je zde možnost využití volného času pro celou rodinu, jelikož díky široké paletě nabízených služeb se zde může realizovat každý její člen - někdo může jezdit na naší dráze, další může trávit čas nakupováním a další jiným druhem poskytované zábavy.

Profesionalita

Chceme provozovat motokárový sport na profesionální úrovni, zaměřit se na jeho komerční využití a zpřístupnit jej tak široké veřejnosti. Jsme tu pro všechny ty, kteří mají rádi vzrušení z rychlosti, soutěžení a vítězení nad druhými i sami nad sebou. KartAreal tak nabízí zkušeným i nezkušeným jezdcům, mužům a ženám bez rozdílu věku možnost prožít radost, vzrušení z rychlé jízdy a díky adrenalinu na zapomenout na starosti všedního dne. Tato malá, sotva stokilová auta zrychlují a brzdí srovnatelně se závodními speciály. A rozhodně při tom nepotřebujete žádné zvláštní zkušenosti. Jezdí u nás jak děti tak i dospělí v pokročilém věku. Stačí jen nasednout, sešlápnout plyn a vyrazit!

Bezpečnost

Klademe velký důraz na bezpečnost našich zákazníků. Ochranné zařízení dráhy v podobě pneumatik a v exponovaných částech navíc zpevněných plastovými mantinely a svodidly, celková bezpečnost dráhy, přilby a dále ochranné overaly a rukavice pro lepší komfort jezdců jsou od samého počátku bezplatnou samozřejmostí. Náš kvalifikovaný a ochotný personál je vždy připraven Vám zodpovědět dotazy, poradit a jinak pomoci.

Tým KartArealu se těší na Vaší návštěvu na naší jedinečné dráze v krytých nadzemních garážích Zábavního Centra Černý Most, jejíž součástí je i stylový SportBar pro dokonalé strávení Vašeho cenného času za účelem zábavy.

Jsme tu pro Váš úspěch!