NABÍDKA PRO FIRMY

facebook

 

Kontakty:

Zábavní Centrum Černý Most (Garáže 3NP)
Chlumecká 8,
198 19 Praha 9

tel : 281 916 188
fax : 281 916 189
info@kartareal.cz


Otevírací doba:

Po - Čt  14:00-22:00 
14:00-23:00
So  12:00-23:00
Ne 12:00-22:00

Vážení zákazníci,

  Provoz motokár na Černém Mostě je ukončen.

 

  Od srpna 2012 fungujeme téměř v centru Prahy na Žižkově na Praze 3, Olšanské ulici 6 (podzemní garáže vedle budovy O2). Navíc se svezete na nejvýkonnějších motokárách v Praze s motory Subaru 270ccm bez omezovačů... Pro řidiče je rozlehlý parking zdarma.

 
Váš KartAreal

Informace o cenách pronájmů pro firemní akce naleznete v ceníku zde - můžete vybrat kolik motokár využijete.

  • Propustnost trati je až 8 motokár, dráha a sportbar je vyhrazen jen pro Vaši společnost. Ve sportbaru je k dispozici videodataprojektor s plátnem 2,6m, ozvučení a bezdrátový mikrofon.
  • Za volitelný příplatek 1.000,-Kč/hod (bez DPH ) nabízíme služby moderátora závodů, který se kompletně postará o jeho organizaci, zapisování jmen závodníků a vyhlašování postupujících do semifinále, finále a nakonec i vítězů samotných, tak aby nikdo z Vaší společnosti nebyl tímto zatěžován a mohl se věnovat zábavě s ostatními kolegy.
  • na základě Vašich požadavků můžeme pro Vaši společnost zajistit programšitý na míru“. Např. zajištění degustace špičkových vín z celého světa za přítomnosti sommeliéra, vystoupení různých umělců, živé kapely, kouzelníka, bodypainting atd.

Občerstvení

K výběru jsme Vám připravili nabídku společnosti AR catering, kterou doporučujeme. Pokud si z jejich meny nevyberete, můžete volit z nabídky společností ARISTOKRAT Catering a M Catering (viz nabídka občerstvení)

  • Základní menu AR1, I ,II a B  je určeno spíše pro krátkodobé pronájmy cca 1 - 2 hodiny a nenáročného klienta
  • Nabídky od menu AR2, III a menu A a C až J vyhovují klientovi náročnějšímu a době pronájmu cca 2 - 3 hodiny a více.
  • Lze zajistit i venkovní gril
  • Nápoje jsou účtovány na základě skutečné konzumace (ceny viz nápojový lístek). 
  • V případě zvláštních požadavků Vám ochotně vyjdeme vstříc.

Všechny cateringové společnosti dokáží splnit libovolné požadavky klientů a uvedené nabídky upravit či sestavit dle Vašeho přání nabídku novou. V tomto případě kontaktujte nás nebo přímo cateringovou společnost (kontakty pod výběry menu). 

 

Nově spolupracujeme se sousedící restaurací VIOLETE a nabízíme možnost objednávky z jejich jídelního lístku. Objednávku Vám na talířích donesou k nám do SportBaru a vy zůstáváte na jednom místě. Samozřejmě se po jízdách na motokárách také můžete přesunout k nim a využít jejich prostor. Informace a jídelní lístek naleznete zde.

Ceny pro vítěze

Pro další info ohledně firemních akcí nebo konzultaci můžete kontaktovat přímo managera firemnich akcí na 605 802 759.

Vstup do rezervačního systému a kalendáře akcí

Další nabídka

  • Ve spolupráci s partnerem CineStar Černý Most jsme pro Vás připravili možnost pronájmu sálů pro prezentace, školení či semináře spojených se závody na motokárách! Více info zde... 
  • Také můžete využít možnosti trvalé prezentace Vaší společnosti na naší dráze formou bannerů či reklamních tabulí za velmi zajímavé ceny. K pronájmu motokárové dráhy nyní nabízíme umístění Vámi dodaného banneru s logem Vaší firmy po dobu dvou měsíců zdarma. Více info zde...

V případě dalších dotazů si s Vámi rádi sjednáme schůzku u nás v KartArealu, kde můžeme dořešit konkrétní detaily dle Vašeho přání.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a budeme velice potěšeni, pokud využijete našich dlouholetých zkušeností v oblasti pořádání firemních akcí, spojených s tak skvělou zábavou, jakou motokáry bezesporu jsou.

Objednáním služeb objednatel akceptuje všeobecné obchodní podmínky