SPORTBAR

facebook

 

Kontakty:

Zábavní Centrum Černý Most (Garáže 3NP)
Chlumecká 8,
198 19 Praha 9

tel : 281 916 188
fax : 281 916 189
info@kartareal.cz


Otevírací doba:

Po - Čt  14:00-22:00 
14:00-23:00
So  12:00-23:00
Ne 12:00-22:00

Vážení zákazníci,

  Provoz motokár na Černém Mostě je ukončen.

 

  Od srpna 2012 fungujeme téměř v centru Prahy na Žižkově na Praze 3, Olšanské ulici 6 (podzemní garáže vedle budovy O2). Navíc se svezete na nejvýkonnějších motokárách v Praze s motory Subaru 270ccm bez omezovačů... Pro řidiče je rozlehlý parking zdarma.

 
Váš KartAreal

Příjemné a plně klimatizované prostředí našeho stylového SportBaru Vám s kapacitou 50 míst k sezení nabízí možnost po vítězném závodě znovu načerpat síly. Rozměrná okna umožňují výhled na dráhu, a tak můžete v poklidu u sklenky a příjemné hudby sledovat dění na trati a závodící soupeře nebo aktuální sportovní přenos na velkoplošné TV projekci.

Součástí SportBaru je i menší "zahrádka" pro cca 15osob, ze které můžete sledovat dění na trati a závodící soupeře z bezprostřední blízkosti.

Dispozici SportBaru lze libovolně uzpůsobit tak, aby co nejvíce vyhovovala Vašim představám a mohly se zde konat např. školicí semináře, firemní akce, soukromé party nebo večírky. Pro tyto příležitosti je Vám k dispozici potřebné technické vybavení jako videodataprojektor s plátnem 2,6m, PC, audio-video aparatura a bezdrátový mikrofon.

Samozřejmostí je zajištění gastronomické části ať formou jednoduchého občerstvení nebo banketu či rautu dle Vašeho přání. Rovněž pro Vás můžeme zajistit degustaci špičkových vín z celého světa za přítomnosti sommeliéra, vystoupení různých umělců, živé kapely, kouzelníka …

Stávající kapacitu Sportbaru lze rozšířit na více jak 120 osob, při využití prostoru před SportBarem a jeho úpravou na větší "zahrádku" s přímým výhledem na dráhu a závodníky z bezproztřední blízkosti. Venkovní ozvučení hudbou a mluveným slovem přes bezdrátový mikrofon je samozřejmostí. Za chladného počasí jsou instalovány venkovní tepelné infrazářiče "hříbky". 

sportbar - barmanka

vipkoutek06