NAPSALI O NÁS

facebook

 

Kontakty:

Zábavní Centrum Černý Most (Garáže 3NP)
Chlumecká 8,
198 19 Praha 9

tel : 281 916 188
fax : 281 916 189
info@kartareal.cz


Otevírací doba:

Po - Čt  14:00-22:00 
14:00-23:00
So  12:00-23:00
Ne 12:00-22:00

Vážení zákazníci,

  Provoz motokár na Černém Mostě je ukončen.

 

  Od srpna 2012 fungujeme téměř v centru Prahy na Žižkově na Praze 3, Olšanské ulici 6 (podzemní garáže vedle budovy O2). Navíc se svezete na nejvýkonnějších motokárách v Praze s motory Subaru 270ccm bez omezovačů... Pro řidiče je rozlehlý parking zdarma.

 
Váš KartAreal

Marketing magazine listopad/2006

Motokáry obchodům svědčí

Obchodní partneři jistě ocení, nabídnete-li jim ve volném čase trochu vzrušení – třeba v podobě jízdy na motokáře.

Počáteční nesmělost a uzavřenost našich hostů se po pár ujetých kolech rozplynula jako pára nad hrncem, našli společnou řeč - jak lépe projet trať, zlepšit čas a získat vyšší příčku. V takto uvolněné atmosféře se pak lépe navazují obchodní vztahy, říká o atmosféře motokárového sportu zástupce společnosti KartAreal, provozující indoorovou dráhu v Praze na Černém Mostě.

BROOM číslo4./únor 2006

Motokárová půjčovna Kartareal v CČM

Tentokrát jsme v našem seriálu o motokárových půjčovnách zavítali do pražského Kartarealu, který se nachází v těsné blízkosti nakupního centra CČM – Centrum Černý Most.

Půjčovna se nachází ve třetím podlaží nadzemních garáží mezi CČM a obchodním domem IKEA. První místo, které jsme návštívili, byl plně vybavený Sportbar. Je zde možné zorganizovat vše od drobného občerstvení až po raut. Doprovodný program je možný rozšířit i o sledování velkoplošné projekce. Výzdoba se nesla v čistě motoristickém duchu, takže jsme se záhy cítili jako doma. Z baru je přímý výhled na přilehlou trať, kam jsme se po pár minutách vydali.

Esquire únor/2005

" ODMÁVNI TO, BABY! "

Poškádlil jsem plyn a předni kolo se začíná zmítat v bariéře z pneumatik. Zezadu už se ke mě řítí hladové motokáry.

Zase jsem bez řidičáku.Tak už to na tom světě chodí, nebo spíš jezdí. Najednou zjišťuju, že boty nejsou jen na to abych se dostal suchou nohou od domovních dveří k rozličným čtyřkolákům. Už dva týdny se mi zdá v noci rallye Paříž-Dakar pěkně jedna etapa za druhou a budím se zoufale šlapající do peřin místo do pedálů. Usoudil jsem, že tento pokročilý stav motoristické deprivace potřebuje radikální léčbu.

Reflex č.36/září2004:

MOTOKÁRY

Adrenalinový automobilový sport pro obě pohlaví a všechny věkové kategorie, ke kterému není zapotřebí řidičský průkaz. Motokáry se zpravidla půjčují na deset minut; zdání, že si za takovou chvilku člověk nezajezdí, pořádně klame. Jednak za tuto dobu lze odjezdit (v závislosti na délce trati) osm až patnáct kol a za druhé řízení bez posilovače volantu dokáže ruce roztřást do neschopnosti udržet posléze občerstvující nápoj. Je to psychicky i fyzicky namáhavá a vzrušující činnost, zároveň však bezpečná a zábavná.