NAPSALI O NÁS

facebook

 

Kontakty:

Zábavní Centrum Černý Most (Garáže 3NP)
Chlumecká 8,
198 19 Praha 9

tel : 281 916 188
fax : 281 916 189
info@kartareal.cz


Otevírací doba:

Po - Čt  14:00-22:00 
14:00-23:00
So  12:00-23:00
Ne 12:00-22:00

Vážení zákazníci,

  Provoz motokár na Černém Mostě je ukončen.

 

  Od srpna 2012 fungujeme téměř v centru Prahy na Žižkově na Praze 3, Olšanské ulici 6 (podzemní garáže vedle budovy O2). Navíc se svezete na nejvýkonnějších motokárách v Praze s motory Subaru 270ccm bez omezovačů... Pro řidiče je rozlehlý parking zdarma.

 
Váš KartAreal

Marketing magazine listopad/2006

Motokáry obchodům svědčí

Obchodní partneři jistě ocení, nabídnete-li jim ve volném čase trochu vzrušení – třeba v podobě jízdy na motokáře.

Počáteční nesmělost a uzavřenost našich hostů se po pár ujetých kolech rozplynula jako pára nad hrncem, našli společnou řeč - jak lépe projet trať, zlepšit čas a získat vyšší příčku. V takto uvolněné atmosféře se pak lépe navazují obchodní vztahy, říká o atmosféře motokárového sportu zástupce společnosti KartAreal, provozující indoorovou dráhu v Praze na Černém Mostě.

Svět motorů, rychlá jízda, zážitek z vítězství... To vše je určeno jen několika málo vyvoleným. Nebo se pletu?

 Právě naopak, naše krytá motokárová dráha KartAreal je koncipována jak pro naprosté začátečníky tak i pokročilé jezdce. Na trati se střídají dostatečně dlouhé rovinky, kde si ruce závodníků odpočinou s technickými úseky, ve kterých se jezdci snaží nalézt optimální stopu průjezdu zatáčky či „esíčka“ a postupně tak vybrousit své jezdecké umění.

Co všechno potřebuji k jízdě na motokárách?

Našim zákazníkům se snažíme poskytovat co nejširší podporu. Počínaje krátkou instruktáží a radami mechaniků začátečníkům i pokročilejším, přes zapůjčení přileb, kombinéz, rukavic a výtisk závodu a zajetých časů z naší časomíry. To vše je samozřejmě zdarma.

Návštěvník tak k jízdě potřebuje jen dobrou náladu a chuť závodit, to vše samozřejmě v duchu Fair Play.

Proč právě motokáry, jsou v něčem oproti jiným sportům výjimečné?

Myslím, že každý z nás ve svých klukovských letech snil o rychlých kolech a chtěl být šampionem nejrychlejších vozů světa – F1. Ve spoustě z nás větší či menší kousek tohoto snu zůstal a právě motokáry a jízda v nich nám umožní se do těchto klukovských let vrátit, poznat adrenalinový pocit jezdce F1, který předjíždí soupeře kolo na kolo v jízdě plné smyků.

Vždyť všichni slavní jezdci nejen Formule1 začínali na motokárách, které jim svými jízdními vlastnostmi a především svou bezpečností umožnili položit základ svých budoucích úspěchů.

Jaké stroje a dráhu máte k dispozici?

V současné době disponujeme celkem 12 motokárami, z nichž jedna je speciál svého druhu – jedná se o tzv. Double. Ten je určen pro ty nejmenší, kteří ještě sami nemohou jezdit. Dítě sedí připoutáno na druhé sedačce za řidičem, který motokáru ovládá.

Ostatní motokáry mají rámy německé výroby vyznačující se pevností a tuhostí, což opět zvyšuje jejich bezpečnost. Motory jsou od japonského výrobce Honda a mají objem 200ccm s výkonem 6,5 HP, který motokáře s jezdcem dovolí udělit rychlost až kolem 60 Km/h.

Naše dráha je krytá, 500m dlouhá a projedete ji tak za 50 – 60 vteřin. Její povrch je ze speciální stěrky podporující lepší adhezi pneumatik a je osvětlen zářivkovými tělesy. Je sestavena z pneumatik a speciálních plastových svodidel.

Co když jsem úplný začátečník, mohu k vám také přijít?

U nás máme otevřeno opravdu po každého, kdo má chuť poznat tento vcelku netradiční sport. Naše školená obsluha je připravena vysvětlit pravidla jízdy a ovládání motokár i naprostým začatečníkům.

Jak je postaráno o bezpečnost vašich zákazníků?

Na bezpečnost návštěvníků hledíme především, a to jak školenou obsluhou dráhy, jež dbá na dodržování pravidel a traťového řádu jezdci, tak i povinnou přilbou jako aktivní ochrany každého jezdce.

Další prvky bezpečnosti obsahují vlastní motokáry v podobě plastových nárazníků vpředu, vzadu a na bocích a také na dráze, kde jsou v exponovaných místech kromě pneumatik i speciální plastová svodidla.

Sportovní výkony stojí mnoho sil. Mají vaši zákazníci možnost někde je po jízdě na motokárách zase načerpat?

Ano, jezdci mohou načerpat síly v našem klimatizovaném SportBaru, kde u sklenky a příjemné hudby mohou sledovat dění na trati a závodící soupeře nebo aktuální sportovní přenos na velkoplošné projekci.

Součástí SportBaru je i "zahrádka", ze které můžete sledovat dění na trati a závodící soupeře z bezprostřední blízkosti.

To vše se týká pouze jednotlivců, nebo si mohu u vás rezervovat dráhu a další prostory i pro firemní akce?

Specializujeme se na pořádání a organizování firemních akcí, možná si čtenáři vzpomenou na první motokárovou dráhu KartArena v Hotelu Diplomat, na jejíž tradici navazujeme a také v ní úspěšně pokračujeme.

Naše prostory jsou ideální pro konání a pořádání firemních akcí a večírků, které svým pojetím jako závody na motokárách s příjemným posezením ve SportBaru u sklenky s hudbou či TV projekcí a bohatým rautem dávají možnost takový večírek či akci pojmout netradičně oproti zaběhnutým standardům.

Pro zúčastněné lze také zajistit i další doprovodný program, který klientovi „ušijeme na míru“ – např. vystoupení známé osobnosti, živé kapely či kouzelníka…

Měl jste možnost pozorovat během jízdy a po ní vaše zákazníky? Pokud se rozhodnu uspořádat u vás večer třeba pro své obchodní partnery, neprohloupím?

Během mnoha akcí bylo zajímavé pozorovat zúčastněné, především u akcí s pozvanými klienty, kteří se vzájemně neznali - jejich počáteční téměř až nesmělost a uzavřenost, která se po pár ujetých kolech v motokáře rozplynula jako pára nad hrncem. Jejich osobnost prošla změnou, jelikož sobě neznámí lidé našli společnou řeč ve formě závodů na motokárách - jak lépe projet trať, zlepšit čas a získat vyšší příčku.

V takto uvolněné atmosféře se pak lépe navazují obchodní vztahy a Vaši klienti si odnesou kromě nových kontaktů i netradiční zážitek.

Pořádání akce na motokárách je zajímavé i pro společnosti, které chtějí svůj kolektiv více stmelit. Zaměstnanci pak o vítězství bojují v týmech a zde pak opravdu duch a podpora celého týmu hraje velkou roli, která pak ve všech nadále přetrvává.

Motokáry určitě nabízejí velké možnosti nejenom pokud jde o firemní akce, ale i v oblasti inzerce.

Ano, máte pravdu. Prozatím se stále jedná o relativně neotřelý způsob zábavy a vzhledem k vyššímů zastoupení firemních akcí a večírků je pro jednotlivé firmy a společnosti určitě zajímavé o sobě dát vědět ostatním například svojí prezentací formou banneru na naší dráze.

Mnohé firemní akce však nejsou zaměřeny pouze na večírky a zábavu. Mám možnost se na vás obrátit i v případě seriozního obchodního jednání nebo semináře?

Mnohé společnosti u nás pořádají i takovéto semináře či kongresy, jednak z důvodu určité neotřelosti a jednak i proto, že v jeho průběhu nebo po ukončení prezentace si pozvaní klienti mohou aktivně odpočinout ve formě jízd či závodů na motokárách a osvěžit tak své tělo i ducha troškou zábavy a adrenalinu.

Za účely seminářů a kongresů mimojiné spolupracujeme s multikinem Village Cinemas, se kterým těsně sousedíme, a nabízíme pronájmy jejich kinosálů za velice příznivé ceny. Takový seminář v kinosále pak získává ve spojení se závody na motokárách a rautem ve SportBaru úplně jiný rozměr.

Proč bych měl zvolit právě vás, vaši společnost? Přece jenom je Černý Most dost vzdálen od centra.

Myslím, že zde je vzdálenost jen relativní pojem. V dnešním světě automobilů je naší výhodou snadná dopravní dostupnost z centra či jiných okrajů Prahy po hlavních tazích na Mladou Boleslav či Hradec Králové.

Rovněž pomocí MHD se k nám z centra dostanete rychle – stačí jen vystoupit na stanici Černý Most a IKEA bus Vás k nám v mžiku doveze.

Další nespornou výhodou je přítomnot Nákupního a Zábavního Centra Černý Most v těsném sousedství. Zákazníci tak mohou spojit návštěvu KartArealu s nákupy či další zábavou, prožít hezké odpoledne či večer a zapomenout tak na strasti všedního uspěchaného života.